İGDAŞ DOĞALGAZ PROJESİ

Konutlar için daire doğalgaz projesi hizmeti

Yetkili mühendislik firmasıyla işinizi garantiye alın

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi İGDAŞ tarafından kontrol edilmekte, İGDAŞ tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle İGDAŞ proje çizimi için İGDAŞ sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır. Gerek doğalgaz tadilat projesi gerekse doğalgaz proje çizimi için firmamızla görüşebilir, yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla görüşerek projelendirme sürecini başlatabilirsiniz.

Doğalgaz proje çizim aşamaları

Doğalgazlı cihazlarınızın proje çizimi için İGDAŞ Yetkili Mühendislerimiz binanıza gelerek gerekli ölçüm ve ön röleveyi alır. Çizimler öncelikle bilgisayar ortamında yapılır ve proje İGDAŞ’ a onay için sunulur. İGDAŞ tarafından onaylanan proje için İGDAŞ’tan kontrol ve gaz açma randevusu alınır.

Şartnameye uygun doğalgaz proje çizimi yapıldıktan sonra gaz açım evrağı İGDAŞ mühendisleri tarafından onaylanır. Gaz açma tarihinde İGDAŞ gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisleri gaz açma işlemini tamamlar.

Herhangi bir İGDAŞ proje çizimi uygunsuzluğu tespit edildiğinde gerekli düzeltmeler yapılır. Doğalgaz proje çizimi ve doğalgaz tadilat projesi için firmamızla görüşebilir, bacalı kombiden hermetik veya yoğuşmalı kombiye geçişlerde zorunlu olan İGDAŞ yeni proje çizimi için profesyonel destek alabilirsiniz. En fazla 3 – 5 iş gününde tamamlanan projeler için firmamız en doğru adrestir.